موبایل

گوشی جدید سامسونگ مجهز به چهار دوربین و حسگر اثرانگشت زیرصفحه‌ای

حسگر اثرانگشت

اگر پیگبر اخبار گوشی‌های هوشمند باشید احتمالا می‌دانید که چند هفته پیش شایعه شده بود سامسونگ در حال تولید یک گوشی هوشمند مجهز به چهار دوربین در قسمت عقب می‌باشد. از آنجایی که تاکنون سامسونگ چنین محصولی را طراحی یا معرفی نکرده، باور این شایعات برای بسیاری از کاربران غیرممکن است.

در حالی که بسیاری منتظرند تا گوشی‌های هوشمند مجهز به دوربین سه‌تایی را در بازار ببینند، سامسونگ اطلاعاتی را منتشر کرده که نشان می‌دهد قصدش برای تولید یک گوشی مجهز به چهار دوربین کاملا جدی است. اما این تمام ماجر نیست؛ براساس شایعات جدید به نظر می‌رسد این دستگاه از یک حسگر اثرانگشت زیرصفحه‌ای نیز برخوردار خواهد بود.

سامسونگ به طور رسمی تایید که که گوشی هوشمند جدیدی را در جریان رویداد یازدهم اکتبرش معرفی می‌کند. در پوستر طراحی شده برای این رویداد از عبارت 4x fun استفاده شده که می‌تواند اشاره به دوربین چهارتایی این گوشی داشته باشد.

علاوه بر این، نکته‌ای که هنوز به طور دقیق مشخص نشده این است که آیا چنین محصولی دو دوربین در جلو و دو دوربین قسمت عقب دارد و یا چهار دوربین در بخش عقبی بکار گرفته خواهد شد. براساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده که البته صحت آنها فعلا در پرده‌ای از ابهام قرار دارد، گوشی هوشمند جدید سامسونگ جزو خانواده میان‌رده Galaxy A خواهد بود.

شایعات اخیر بر این موضوع تاکید داشته‌اند که سامسونگ در حال توسعه و تست یک حسگر اثرانگشت درون‌صفحه‌ای است و اگرچه این خبر هنوز واکنشی را از سوی این تولیدکننده کره‌ای در پی نداشته، اما اگر گوشی هوشمند جدید سامسونگ از چهار دوربین در قسمت عقب برخوردار باشد شانس این که چنین حسگر اثرانگشتی را نیز در آن شاهد باشیم زیاد است.

مسلما هر چه به زمان برگزاری رویداد ویژه سامسونگ نزدیک می‌شویم اطلاعات بیشتری در خصوص گوشی هوشمند جدید این شرکت منتشر خواهد شد.

منبع: ubergizmo

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *