قوانین و مقررات بازگشت کالا

فروشگاه اینترنتی جیبانو، محصولات بسیار متنوعی را از تأمین‌کنندگان مختلف عرضه می‌کند. از همین رو هر دسته‌بندی شرایط خاص خود را در زمان مرجوعی دارد خواهشمند است قبل از استفاده از محصول، شرایط بازگشت و همچنین کالاهای غیر قابل بازگشت را در این صفحه مطالعه کنید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد امور مشتریان جیبانو تماس بگیرید.

رضایت مشتری اولویت اول جیبانو می‌باشد و به این منظور مشتریان می‌توانند کالاهای مجاز را تا 7 روز از زمان تحویل در صورت حفظ شرایط اولیه بازگردانند

جهت بازگشت کالا، توجه داشته باشید که در صورت عدم تکمیل فرم بازگشت کالا در پایین این صفحه، جیبانو هیچ گونه تعهدی در رسیدگی به درخواست ها نخواهد داشت.

موارد مهم در هنگام دریافت کالا

  • هنگام تحویل و پیش از بازکردن کالا، اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه نموده تا با محصولی که در سفارش خود انتخاب کرده اید، مطابقت داشته باشد.
  • درصورت وجود مغایرت در مواردی مانند «مدل، رنگ، ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش»، باید از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و مغایرت را بلافاصله به واحد «امور مشتریان جیبانو» اطلاع داده تا مشکل شما در سیستم ثبت و هماهنگی لازم جهت فرستادن کالا به جیبانو انجام شود.
  • چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی از جمله «شکستگی، خراشیدگی، روشن نشدن» (و هر مشکلی که بدون استفاده از دستگاه قابل تشخیص بوده) باشد، خریدار موظف است بلافاصله از زمان تحویل، با واحد خدمات مشتریان تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد. درصورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی و یا مشکل نرم افزاری باشد، می بایست ظرف مدت ۷ روز از تاریخ تحویل کالا به واحد «امور مشتریان جیبانو» اطلاع داده شود.

شرایط اولیه بازگشت

شرایط کالای قابل بازگشت

گارانتی 48 ساعته جیبانو

مدارک مورد نیاز جهت بازگشت کالا

کالاهایی که شامل بازگشت نمی‌شوند

نحوه ارسال کالا

هزینه بازگشت کالا

فرم درخواست بازگشت کالا

[gravityform id=”4″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]