موبایل

دستگاه Galaxy A52s سامسونگ، محبوب‌ترین گوشی موبایل آندرویدی 5G

دستگاه Galaxy A52s سامسونگ، محبوب‌ترین گوشی موبایل آندرویدی 5G

بر طبق جدیدترین تحقیقاتی که اخیراً به انجام رسیده است، دستگاه Galaxy A52s کمپانی سامسونگ که پیشتر در ماه آگوست سال 2021 میلادی روانه بازار شده است موفق شده است تا تاج محبوب‌ترین گوشی موبایل آندرویدی 5G در ماه فوریه سال جاری را بر سر خود بگذارد.

در ماه فوریه سال 2022 میلادی، چهار جایگاه اول ده اسمارت‌فون 5G برتر از آن کمپانی سامسونگ می‌باشد که همان‌طور که در پاراگراف قبل نیز اشاره شد، دستگاه Galaxy A52s با برخورداری از 2.90 درصد سهم بازار در جایگاه نخست قرار گرفته و پس از آن پرچم‌دار کنونی این کمپانی، یعنی Galaxy S22 Ultra با دارای بودن 2.87 درصد سهم بازار در جایگاه دوم نشسته است. اسمارت‌فون Galaxy S21 Founders Edition به لطف طراحی ویژه و امکانات بالای خود موفق به دستیابی به 2.63 درصد از سهم اسمارت‌فون‌های 5G مبتنی بر سیستم‌عامل آندروید شده و در نهایت جایگاه چهارم با سهم 2.09 درصد از آن Galaxy A32 5G می‌‎باشد تا جایگاه مستحکمی برای سامسونگ در این حوزه ثبت شود.

در حالت کلی باید گفت که ده اسمارت‌فون برتر قابل مشاهده در تصویر در حدود 20 درصد از سهم بازار گوشی‌های موبایل 5G را به خود اختصاص داده و سیستم‌عامل آندروید با دارا بودن 67 درصد از بازار جهانی در ماه فوریه سال 2022 میلادی جلوتر از دیگر پلتفرم‌ها همچون iOS ظاهر شده است. با رونمایی سامسونگ از نسل جدید گوشی‌های موبایل سری Galaxy A، انتظار می‌رود تا یکه‌تازی این کمپانی همچنان ادامه‌دار باشد.

منبع: Gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید