موبایل

عرضه گوشی موبایل Realme GT Neo 3T به‌زودی

عرضه گوشی موبایل Realme GT Neo 3T به‌زودی

پس از عرضه گوشی موبایل GT Neo 3 کمپانی Realme به بازار، اکنون نوبت به نسخه تحلیل یافته آن تحت عنوان GT Neo 3T رسیده است تا به‌عنوان جایگزینی بر دستگاه GT Neo 2T نسل پیشین روانه قفسه فروشگاه‌ها شده و کاربرانی که از محدودیت بودجه بیشتری برخوردار می‌باشند به سمت و سوی آن جذب شوند. اسمارت‌فون تازه‌نفس معرفی شده موفق به کسب امتیازات تحسین‌برانگیزی (979 در بنچمارک تک هسته‌ای و 3047 در بنچمارک چند رشته‌ای) در نرم‌افزار Geekbench 5 شده است که نشان از کارایی مناسب و مطلوب آن دارد.

گوشی موبایل Realme GT Neo 3T به چیپست اسنپ‌دراگون 870 کمپانی کوالکام مجهز شده است که در فرکانس مرجع 1.80 گیگاهرتز به فعالیت پرداخته و در مواقع لزوم با بوست آن به 3.19 گیگاهرتز کارایی فراتری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. از جمله دیگر مشخصات فنی می‌توان به هشت گیگابایت حافظه اصلی و سیستم‌عامل آندروید 12 اشاره کرد. در مشخصات فنی دستگاه اشاره‌ای به پشتیبانی از مقدار ولتاژ 11 ولت و جریان 7.3 آمپر شده است که نمایانگر توان 80 وات در شارژ سریع می‌باشد. این رقم از 65 وات در نسل قبل افزایش پیدا کرده است.

پس از عرضه گوشی موبایل GT Neo 3 کمپانی Realme به بازار، اکنون نوبت به نسخه تحلیل یافته آن تحت عنوان GT Neo 3T رسیده است تا به‌عنوان جایگزینی بر دستگاه GT Neo 2T نسل پیشین روانه قفسه فروشگاه‌ها شده و کاربرانی که از محدودیت بودجه بیشتری برخوردار می‌باشند به سمت و سوی آن جذب شوند. اسمارت‌فون تازه‌نفس معرفی شده موفق به کسب امتیازات تحسین‌برانگیزی (979 در بنچمارک تک هسته‌ای و 3047 در بنچمارک چند رشته‌ای) در نرم‌افزار Geekbench 5 شده است که نشان از کارایی مناسب و مطلوب آن دارد.  گوشی موبایل Realme GT Neo 3T به چیپست اسنپ‌دراگون 870 کمپانی کوالکام مجهز شده است که در فرکانس مرجع 1.80 گیگاهرتز به فعالیت پرداخته و در مواقع لزوم با بوست آن به 3.19 گیگاهرتز کارایی فراتری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. از جمله دیگر مشخصات فنی می‌توان به هشت گیگابایت حافظه اصلی و سیستم‌عامل آندروید 12 اشاره کرد. در مشخصات فنی دستگاه اشاره‌ای به پشتیبانی از مقدار ولتاژ 11 ولت و جریان 7.3 آمپر شده است که نمایانگر توان 80 وات در شارژ سریع می‌باشد. این رقم از 65 وات در نسل قبل افزایش پیدا کرده است.  اسمارت‌فون تازه‌نفس Realme GT Neo 3T به یک صفحه نمایشگر 6.62 اینچی مبتنی بر پنل AMOLED مجهز شده و پشتیبانی از فرکانس 120 هرتز را در کنار وضوح تصویر +FHD نیز ارائه داده است. پیکربندی دوربین شامل یک سنسور 16 مگاپیکسلی IMX471 به‌عنوان دوربین سلفی، یک سنسور 64 مگاپیکسلی OmniVision OV64B با لنز عریض، یک سنسور 8 مگاپیکسلی IMX355 با لنز فوق عریض و یک سنسور سوم در قالب آرایه‌ای در قاب پشتی می‌باشد. دستگاه معرفی شده در نسخه‌های شش، هشت و دوازده گیگابایت حافظه اصلی LPDDR5 و 128، 256 و 512 گیگابایت حافظه داخلی UFS 3.1 روانه قفسه فروشگاه‌ها خواهد شد. تأمین انرژی توسط یک باتری 5000 میلی‌آمپری به انجام رسیده و اسپیکر دوگانه در کنار سنسور اثرانگشت نیز در طراحی لحاظ شده‌اند.  منبع: Gizmochina

اسمارت‌فون تازه‌نفس Realme GT Neo 3T به یک صفحه نمایشگر 6.62 اینچی مبتنی بر پنل AMOLED مجهز شده و پشتیبانی از فرکانس 120 هرتز را در کنار وضوح تصویر +FHD نیز ارائه داده است. پیکربندی دوربین شامل یک سنسور 16 مگاپیکسلی IMX471 به‌عنوان دوربین سلفی، یک سنسور 64 مگاپیکسلی OmniVision OV64B با لنز عریض، یک سنسور 8 مگاپیکسلی IMX355 با لنز فوق عریض و یک سنسور سوم در قالب آرایه‌ای در قاب پشتی می‌باشد. دستگاه معرفی شده در نسخه‌های شش، هشت و دوازده گیگابایت حافظه اصلی LPDDR5 و 128، 256 و 512 گیگابایت حافظه داخلی UFS 3.1 روانه قفسه فروشگاه‌ها خواهد شد. تأمین انرژی توسط یک باتری 5000 میلی‌آمپری به انجام رسیده و اسپیکر دوگانه در کنار سنسور اثرانگشت نیز در طراحی لحاظ شده‌اند.

منبع: Gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید