سخت‌افزار

Manli دو کارت GeForce RTXTM 2080 Ti و RTXTM 2080 Gallardo را معرفی کرد

Manli دو کارت GeForce RTXTM 2080 Ti و RTXTM 2080 Gallardo را معرفی کرد

اگر اهل دنبال کردن اخبار دنیای سخت افزارهای کامپیوتر شخصی باشید حتما می‌دانید که گروه تجاری Manli Technology یکی از تولیدکنندگان مطرح و شناخته شده در زمینه تولید انواع کارت گرافیک با طراحی غیر مرجع و سایر تجهیزات مورد نیاز برای سیستم‌های دسکتاپ در جهان به حساب می‌آید. این کمپانی امروز از دو کارت گرافیک جدید خود تحت عنوان GeForce RTXTM 2080 Ti و RTXTM 2080 Gallardo رونمایی کرد.

علاوه بر این، Manli از نسخه به روز شده نرم افزار مدیریت کارت گرافیک خود تحت عنوان برای کنترل هر چه بهتر قابلیت توربو و نورپردازی LED نیز رونمایی نمود. در طراحی جدید کارت‌های گرافیک مانلی، دو پیکان با نورپردازی جذاب را شاهد هستیم که به سمت کاور سیستم خنک کننده نشانه رفته‌اند و با جلوه‌های نوری بسیار زیبایی چشمک می‌زنند.

دو کارت گرافیک GeForce RTXTM 2080 Ti و RTXTM 2080 Gallardo از پنج لوله‌ حرارتی ساخته شده از جنس کامپوزیت مس و سه فن خنک کننده 90 میلی متری بهره می‌برد تا کارت در حداکثر پتانسیل خود به صورت خنک و بدون سر و صدای اضافی کار کند.

به لطف نرم افزار جدید Turbo Engine and LED Control شرکت Manli که به همراه این دو کارت گرافیک ارائه می‌شود، کاربر قادر است به آسانی جلوه‌های نورپردازی را مدیریت نموده و از قابلیت افزایش سرعت هسته در حالت توربو نیز بهره ببرد.

دو کارت گرافیک GeForce RTXTM 2080 Ti و RTXTM 2080 Gallardo از فناوری پیشرفته ردیابی اشعه بی‌درنگ پشتیبانی نموده و استانداردهای DirectX 12 API، Vulkan API و OpenGL 4/5 را ارائه می‌دهد. در این دو مدل پورت‌های DisplayPort 1.4 و HDMI 2.0b به کار رفته و از قابلیت HDCP 2.2 نیز پشتیبانی می‌شود.

منبع: techpowerup

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *